TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

RING SPORT Pantallona të shkurtra SORTS RX SLIM2
RING SPORT Pantallona të shkurtra SORTS RX SLIM2
RING SPORT Pantallona të shkurtra SORTS RX SLIM2
RING SPORT Pantallona të shkurtra SORTS RX SLIM2
Pantallona të shkurtra për të rritur
Kodi i artikullit:
(RX SLIM2)
RING SPORT

RING SPORT Pantallona të shkurtra SORTS RX SLIM2

Çmimi i mëparshëm
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Çmimi me zbritje
1.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 1 ONE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Unisex
Marka RING SPORT
Masa Masa EU Masa në cm
1 ONE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë