në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

LONSDALE Produkte Base
LONSDALE Produkte Base
LONSDALE Produkte Base
LONSDALE Produkte Base
LONSDALE Produkte Base
LONSDALE Produkte Base
LONSDALE Produkte Base
LONSDALE Produkte Base
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(181123-24)
LONSDALE

LONSDALE Produkte Base

 • M
  M
 • S
  S
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  *
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LONSDALE
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë LNA231M808-06
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë LNA231M806-02
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë LNA231M806-10
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë LNA231M801-01
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Ndihmë