TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Produkte DELSON HALF ZIP
ELLESSE Produkte DELSON HALF ZIP
ELLESSE Produkte DELSON HALF ZIP
ELLESSE Produkte DELSON HALF ZIP
ELLESSE Produkte DELSON HALF ZIP
ELLESSE Produkte DELSON HALF ZIP
ELLESSE Produkte DELSON HALF ZIP
ELLESSE Produkte DELSON HALF ZIP
Kodi i artikullit:
(ELA213M650-02)
ELLESSE

ELLESSE Produkte DELSON HALF ZIP

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka ELLESSE
Qëllimi Skii
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë