TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Produkte BLCK Lion III
LONSDALE Produkte BLCK Lion III
LONSDALE Produkte BLCK Lion III
LONSDALE Produkte BLCK Lion III
LONSDALE Produkte BLCK Lion III
LONSDALE Produkte BLCK Lion III
LONSDALE Produkte BLCK Lion III
LONSDALE Produkte BLCK Lion III
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(LNA221M801-01)
LONSDALE

LONSDALE Produkte BLCK Lion III

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Vishni këtë bluzë për meshkuj Lonsdale BLCK LION III me mëngë të shkurtra të krijuar për përditshmërinë tuaj. Ka një prerje standarde që ju jep liri të papenguar lëvizjeje. E zeza nuk del kurrë nga moda dhe përshtatet lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës suaj. Është gjithmonë e nevojshme të keni një bluzë të tillë në gardërobën tuaj. Specifikimi Prerje standarde Bluzë për meshkuj.
Detaje

Vishni këtë bluzë për meshkuj Lonsdale BLCK LION III me mëngë të shkurtra të krijuar për përditshmërinë tuaj. Ka një prerje standarde që ju jep liri të papenguar lëvizjeje. E zeza nuk del kurrë nga moda dhe përshtatet lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës suaj. Është gjithmonë e nevojshme të keni një bluzë të tillë në gardërobën tuaj.
Specifikimi

 • Prerje standarde
 • Bluzë për meshkuj

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka LONSDALE
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë