Under Armour UA Blitzing Adjustable Hat
Under Armour UA Blitzing Adjustable Hat
Under Armour UA Blitzing Adjustable Hat
Under Armour UA Blitzing Adjustable Hat
Kodi i artikullit: 1361532-001
Under Armour

Under Armour UA Blitzing Adjustable Hat

Kodi i artikullit: 1361532-001
Under Armour Blitzing është një kapele për meshkuj që ju sjell mbrojtje dhe rehati, pavarësisht nga intensiteti i stërvitjes. Kapelja ka një prerje klasike dhe panele strukturore të përparme, të cilat janë të veshura me shtresë për një ndjenjë rehatie të përsosur. Është e përbërë nga materiali UA Microthread i krijuar për të siguruar shtrirje dhe ajrosje superiore. Pëlhura HeatGear® largon djersën nga lëkura juaj, duke e penguar atë të arrijë në sytë tuaj dhe duke ju ndihmuar të qëndroni të thatë dhe gati për stërvitjen tuaj të radhës. Në pjesën e përparme të kapelës, ka një logo të qëndisur të markës që thekson angazhimin tuaj sportiv. Specifikimi: Kapele për meshkuj Material HeatGear® Përbërja e materialit : 100% poliester.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Under Armour Blitzing është një kapele për meshkuj që ju sjell mbrojtje dhe rehati, pavarësisht nga intensiteti i stërvitjes. Kapelja ka një prerje klasike dhe panele strukturore të përparme, të cilat janë të veshura me shtresë për një ndjenjë rehatie të përsosur. Është e përbërë nga materiali UA Microthread i krijuar për të siguruar shtrirje dhe ajrosje superiore. Pëlhura HeatGear® largon djersën nga lëkura juaj, duke e penguar atë të arrijë në sytë tuaj dhe duke ju ndihmuar të qëndroni të thatë dhe gati për stërvitjen tuaj të radhës. Në pjesën e përparme të kapelës, ka një logo të qëndisur të markës që thekson angazhimin tuaj sportiv.
Specifikimi:

 • Kapele për meshkuj
 • Material HeatGear®
 • Përbërja e materialit : 100% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Brand Under Armour
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete 3025527-301
  6.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 3026106-400
  13.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  18.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 3025435-104
  12.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  23.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Under Armour UA Blitzing Adjustable Hat
  Produkte
  Under Armour UA Blitzing Adjustable Hat