në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Kapuç Jordan Utility
Kodi i artikullit:
(DM8272-091)
NIKE

NIKE Kapuç Jordan Utility

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Kapuçi unisex Jordan Utility Unisex Lifestyle ju ndihmon gjatë dkur dëshironi të ngroheni shpejt në ditët e ftohta. Ky model është përbërë nga akrilik i butë dhe material elastik me një logo metalike Jumpman në pjesën e përparme. Specifikimi: Logo Metal Jumpman Përbërja: 100% akrilik.
Detaje

Kapuçi unisex Jordan Utility Unisex Lifestyle ju ndihmon gjatë dkur dëshironi të ngroheni shpejt në ditët e ftohta. Ky model është përbërë nga akrilik i butë dhe material elastik me një logo metalike Jumpman në pjesën e përparme.
Specifikimi:

 • Logo Metal Jumpman
 • Përbërja: 100% akrilik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Kapuç
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Unisex
  Qëllimi Basketboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë