AlphaBounce +
AlphaBounce +
AlphaBounce +
AlphaBounce +
AlphaBounce +
AlphaBounce +
AlphaBounce +
AlphaBounce +
AlphaBounce +
AlphaBounce +
AlphaBounce +
AlphaBounce +
Kodi i artikullit: HP6139

AlphaBounce +

Kodi i artikullit: HP6139
Kodi i prodhuesit: LSI03
Dilni për një shëtitje ose shkoni në palestër me atletet për meshkuj adidas ALPHABOUNCE+. Pjesa e sipërme prej rrjete është e butë dhe me ajrosje në mënyrë që ti mbajë këmbët të thata, të freskëta dhe rehat përgjatë gjithë ditës. Shtresa e mesme Hibrid Bounce e bën çdo hap të butë dhe elastik, ndërsa Cloudfoam në zonën e thembrave mbron çdo hap, kështu që ju mund të lëvizni lehtë dhe pa probleme gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës adiwear ofron stabilitetin e duhur në të gjitha llojet e sipërfaqeve duke ju dhënë siguri në çdo hap tuajin. Vishni këto atlete të bukura dhe funksionale adidas dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.Specifikimi: Atlete për meshkuj Profil i cekët Logo adidas Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë Shtresa e mesme Hibrid Bounce dhe Cloudfoam Pjesa e brendshme tekstili Taban gome adiwear.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Dilni për një shëtitje ose shkoni në palestër me atletet për meshkuj adidas ALPHABOUNCE+. Pjesa e sipërme prej rrjete është e butë dhe me ajrosje në mënyrë që ti mbajë këmbët të thata, të freskëta dhe rehat përgjatë gjithë ditës. Shtresa e mesme Hibrid Bounce e bën çdo hap të butë dhe elastik, ndërsa Cloudfoam në zonën e thembrave mbron çdo hap, kështu që ju mund të lëvizni lehtë dhe pa probleme gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës adiwear ofron stabilitetin e duhur në të gjitha llojet e sipërfaqeve duke ju dhënë siguri në çdo hap tuajin. Vishni këto atlete të bukura dhe funksionale adidas dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Logo adidas
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shtresa e mesme Hibrid Bounce dhe Cloudfoam
 • Pjesa e brendshme tekstili
 • Taban gome adiwear

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear

  Vlerësimet më të fundit të produkteve

  Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin.
  Jurilda
  Jurilda
  23.01.2024. 16:20
  Porosia me erdhi shume shpejt, korrektesi ne pergjigje dhe cilesi shume e mire.
  Greta
  Greta
  11.12.2023. 09:12
  Luan
  Luan
  10.12.2023. 20:40
  Ia vlen te maresh atlete. Cilesi me 5 yje

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Produkte NESSE808-440
  4.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Produkte NESSE808-001
  4.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte NESSC781-818
  4.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte NESSA566-240
  4.800 LEK
  Shtoni në shportë
  AlphaBounce +
  Produkte
  AlphaBounce +