TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE INF SPSD
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE INF SPSD
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE INF SPSD
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE INF SPSD
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE INF SPSD
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE INF SPSD
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE INF SPSD
NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE INF SPSD
Sandale për fëmijë
Kodi i artikullit:
(IOSPSDOD)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Produkte NEW BALANCE INF SPSD

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5 21 12.5
  • 6 22.5 13.5
  • 8 25 15.5
  • 9 26 16.5
  • 10 27.5 17.5
  • 7 23.5 14.5
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Marka NEW BALANCE
Qëllimi Notim
Shkruaj SANDALS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë