në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

RIDER Sandale Free Sandal Baby
RIDER Sandale Free Sandal Baby
RIDER Sandale Free Sandal Baby
RIDER Sandale Free Sandal Baby
RIDER Sandale Free Sandal Baby
RIDER Sandale Free Sandal Baby
Sandale për fëmijë
Kodi i artikullit:
(11669-20766)
RIDER

RIDER Sandale Free Sandal Baby

Çmimi i mëparshëm
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.000 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 28-29 28-29
  • 27 27
  • 25-26 25-26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Sandale
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Qëllimi Notim
Marka RIDER
Masa Masa EU Masa në cm
28-29 28-29
27 27
25-26 25-26
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sandale 11669-21119
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Ndihmë