TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

IPANEMA Shapka me gisht IPANEMA ANAT COLORS FEM
IPANEMA Shapka me gisht IPANEMA ANAT COLORS FEM
IPANEMA Shapka me gisht IPANEMA ANAT COLORS FEM
IPANEMA Shapka me gisht IPANEMA ANAT COLORS FEM
Kodi i artikullit:
(82591-22309)
IPANEMA

IPANEMA Shapka me gisht IPANEMA ANAT COLORS FEM

Çmimi i mëparshëm
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 41-42
  • 35-36
  • 38 38 24
  • 39 39 25
  • 40 40 25.5
  • 37 37 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka me gisht
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka IPANEMA
Qëllimi Notim
Masa Masa EU Masa në cm
41-42
35-36
38 38 24
39 39 25
40 40 25.5
37 37 23
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë