TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

IPANEMA Shapka me gisht IPANEMA ANAT COLORS FEM
Kodi i artikullit:
(82591-24939)
IPANEMA

IPANEMA Shapka me gisht IPANEMA ANAT COLORS FEM

Çmimi i mëparshëm
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 40 40 25.5
  • 41-42
  • 37 37 23
  • 35-36
  • 38 38 24
  • 39 39 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka me gisht
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka IPANEMA
Qëllimi Notim
Masa Masa EU Masa në cm
40 40 25.5
41-42
37 37 23
35-36
38 38 24
39 39 25
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë