TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

FILA Shapka MORRO BAY SLIPPER 2.0 WMN
FILA Shapka MORRO BAY SLIPPER 2.0 WMN
FILA Shapka MORRO BAY SLIPPER 2.0 WMN
FILA Shapka MORRO BAY SLIPPER 2.0 WMN
Shapka për femra
Kodi i artikullit:
(1010901-29Y)
FILA

FILA Shapka MORRO BAY SLIPPER 2.0 WMN

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8 39
  • 9.5 41
  • 9 40
  • 7 38
  • 5.5 36
  • 6 36.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka FILA
Masa Masa EU Masa në cm
8 39
9" 41
9 40
7 38
5" 36
6 36.5
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë