TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Vrapim, futboll, basketboll, stërvitje - çfarë aktiviteti do të zgjidhni këtë verë? Shikoni ofertën e atleteve, veshjeve dhe pajisjeve verore për meshkuj, sepse secili prej modeleve është zgjedhur për t'ju siguruar komoditetin dhe kënaqësinë maksimale në të gjitha sportet këtë verë.

Qëndroni në formë këtë verë! Shikoni ofertën e modeleve të koleksionit të femrave për stërvitje, vrapim dhe aktivitete të tjera sportive që do të ushtroni gjatë verës. Të gjitha modelet mund t'i porosisni tani Online.

Vera është sezoni i preferuar i sportdashësve të rinj. Kampet verore, aktivitetet në plazh, pishinat - ka shumë arsye për t'u siguruar djemve dhe vajzave tuaja atlete, veshje dhe pajisje verore të rehatshme dhe cilësore. Bëni porosinë tuaj Online.

SUMMER OF SPORTS