TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SPEEDO Syze noti FUTURA BIOFUSE FLEXISEAL AU
Kodi i artikullit:
(811315B976)
SPEEDO

SPEEDO Syze noti FUTURA BIOFUSE FLEXISEAL AU

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONESZ ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Syze noti
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka SPEEDO
Qëllimi Notim
Masa Masa EU Masa në cm
ONESZ ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë