TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SPEEDO Syze noti FUTURA CLASSIC JU
Kodi i artikullit:
(810900B975)
SPEEDO

SPEEDO Syze noti FUTURA CLASSIC JU

Çmimi i mëparshëm
1.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONE ONE SIZE
  • ONESZ ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Syze noti
Qëllimi Lifestyle, Notim
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Marka SPEEDO
Masa Masa EU Masa në cm
ONE ONE SIZE
ONESZ ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë