TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Xhupa LNSD BOMBER JCKT
LONSDALE Xhupa LNSD BOMBER JCKT
LONSDALE Xhupa LNSD BOMBER JCKT
LONSDALE Xhupa LNSD BOMBER JCKT
LONSDALE Xhupa LNSD BOMBER JCKT
LONSDALE Xhupa LNSD BOMBER JCKT
LONSDALE Xhupa LNSD BOMBER JCKT
LONSDALE Xhupa LNSD BOMBER JCKT
Kodi i artikullit:
(LNST193100-02)
LONSDALE

LONSDALE Xhupa LNSD BOMBER JCKT

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LONSDALE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj JACKET
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LONSDALE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj JACKET
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa LNA203M502-01
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Ndihmë