TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Xhupa Urban Jacket W
LONSDALE Xhupa Urban Jacket W
LONSDALE Xhupa Urban Jacket W
LONSDALE Xhupa Urban Jacket W
LONSDALE Xhupa Urban Jacket W
LONSDALE Xhupa Urban Jacket W
LONSDALE Xhupa Urban Jacket W
LONSDALE Xhupa Urban Jacket W
Kodi i artikullit:
(LNA203F502-01)
LONSDALE

LONSDALE Xhupa Urban Jacket W

Çmimi i mëparshëm
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Çmimi me zbritje
5.000 LEK
Shuma e kursyer: 4.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Londsale URBAN është një xhup për femra me një stil urban perfekt. Ky xhup është i përbërë nga poliestër i lehtë, i cili do t'ju ofrojë një ndjesi të lehtë dhe mbrojtje të madhe nga era. Ajo arrin deri te kofshët, duke ju dhënë mbulim dhe mbrojtje perfekte. Zinxhiri me gjatësi të plotë e bën veshjen krejtësisht të thjeshtë, dhe gjithashtu ju mbron nga era. Xhepat e përparmë të duarve janë perfekte për t'u mbrojtur nga i ftohti ose për të ruajtur gjërat thelbësore. Ka një xhep tjetër në mëngën e djathtë ku mund të ruani atë që është më e rëndësishmja për ty, në mënyrë që të jetë e sigurt. Specifikimi: Xhup për femra Zinxhir me gjatësi të plotë Xhepa përpara Xhep me zinxhir në mëngë Materiali: 100% poliestër Ngjyra: E zezë.
Detaje

Londsale URBAN është një xhup për femra me një stil urban perfekt. Ky xhup është i përbërë nga poliestër i lehtë, i cili do t'ju ofrojë një ndjesi të lehtë dhe mbrojtje të madhe nga era. Ajo arrin deri te kofshët, duke ju dhënë mbulim dhe mbrojtje perfekte. Zinxhiri me gjatësi të plotë e bën veshjen krejtësisht të thjeshtë, dhe gjithashtu ju mbron nga era. Xhepat e përparmë të duarve janë perfekte për t'u mbrojtur nga i ftohti ose për të ruajtur gjërat thelbësore. Ka një xhep tjetër në mëngën e djathtë ku mund të ruani atë që është më e rëndësishmja për ty, në mënyrë që të jetë e sigurt.
Specifikimi:

 • Xhup për femra
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Xhepa përpara
 • Xhep me zinxhir në mëngë
 • Materiali: 100% poliestër
 • Ngjyra: E zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka LONSDALE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Shkruaj JACKET
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë