TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Xhupa Urban
LONSDALE Xhupa Urban
LONSDALE Xhupa Urban
LONSDALE Xhupa Urban
LONSDALE Xhupa Urban
LONSDALE Xhupa Urban
LONSDALE Xhupa Urban
LONSDALE Xhupa Urban
Kodi i artikullit:
(LNA203M502-01)
LONSDALE

LONSDALE Xhupa Urban

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 4.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Lonsdale URBAN është një xhup për meshkuj që do t'ju ofrojë stilin perfekt urban për çdo ditë tuajën. Ky është gjithmonë një xhup modern për meshkuj me një thurje dekorative dhe tërheqëse. Llastikët në mëngë dhe rreth belit e mbajnë trupin tuaj të ngrohtë dhe zinxhiri ju mbron nga era në të gjithë gjatësinë e tij. Jaka i shton një notë ‘’vintage’’ stilit modern, ndërsa konciziteti e bën këtë xhup të përsosur për të gjitha rastet. Xhepat e përparmë të duarve janë perfekte për t'u mbrojtur nga i ftohti ose për të ruajtur gjërat thelbësore. Ka një xhep tjetër në mëngën e djathtë ku mund të ruani atë që është më e rëndësishme për ty, në mënyrë që të jetë e sigurt.Specifikimi: Xhup për meshkuj Llastikë në mëngë dhe rreth belit Zinxhir në gjatësi të plotë Xhepa përpara Xhep me zinxhir në mëngë Materiali: 100% poliestër Ngjyra: E zezë.
Detaje

Lonsdale URBAN është një xhup për meshkuj që do t'ju ofrojë stilin perfekt urban për çdo ditë tuajën. Ky është gjithmonë një xhup modern për meshkuj me një thurje dekorative dhe tërheqëse. Llastikët në mëngë dhe rreth belit e mbajnë trupin tuaj të ngrohtë dhe zinxhiri ju mbron nga era në të gjithë gjatësinë e tij. Jaka i shton një notë ‘’vintage’’ stilit modern, ndërsa konciziteti e bën këtë xhup të përsosur për të gjitha rastet. Xhepat e përparmë të duarve janë perfekte për t'u mbrojtur nga i ftohti ose për të ruajtur gjërat thelbësore. Ka një xhep tjetër në mëngën e djathtë ku mund të ruani atë që është më e rëndësishme për ty, në mënyrë që të jetë e sigurt.
Specifikimi:

 • Xhup për meshkuj
 • Llastikë në mëngë dhe rreth belit
 • Zinxhir në gjatësi të plotë
 • Xhepa përpara
 • Xhep me zinxhir në mëngë
 • Materiali: 100% poliestër
 • Ngjyra: E zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka LONSDALE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Shkruaj JACKET
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë