TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

MONT Xhupa Mont Lightweight
MONT Xhupa Mont Lightweight
MONT Xhupa Mont Lightweight
MONT Xhupa Mont Lightweight
MONT Xhupa Mont Lightweight
MONT Xhupa Mont Lightweight
MONT Xhupa Mont Lightweight
MONT Xhupa Mont Lightweight
MONT Xhupa Mont Lightweight
MONT Xhupa Mont Lightweight
MONT Xhupa Mont Lightweight
MONT Xhupa Mont Lightweight
Kodi i artikullit:
(MNA213M510-03)
MONT

MONT Xhupa Mont Lightweight

Çmimi i mëparshëm
17.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
17.900 LEK
Çmimi me zbritje
12.500 LEK
Shuma e kursyer: 5.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Mont Lightweigh është një xhup për meshkuj që ju ofron rehati dhe lehtësi gjatë ditëve të ftohta. Mbushja e lehtë e këtij xhupi do t'ju japë ngrohtësi pa shtuar peshë. Jaka e lartë dhe xhepat anash me zinxhir do t'ju mbajnë ngrohtë, në ditët me erë dhe me shi. Ky model me stilin e tij klasik do të përshtatet lehtësisht në çdo kombinim veshjesh. Logoja Mont në pjesën e sipërme plotëson dizajnin e famshëm, i cili ndjek historinë dhe traditën e markës Mont. Specifikimi: Xhup për meshkuj Jakë e lartë Mbushja: 90% poshtë, 10% pupla Materiali: 100 % najlon Ngjyra: E zezë .
Detaje

Mont Lightweigh është një xhup për meshkuj që ju ofron rehati dhe lehtësi gjatë ditëve të ftohta. Mbushja e lehtë e këtij xhupi do t'ju japë ngrohtësi pa shtuar peshë. Jaka e lartë dhe xhepat anash me zinxhir do t'ju mbajnë ngrohtë, në ditët me erë dhe me shi. Ky model me stilin e tij klasik do të përshtatet lehtësisht në çdo kombinim veshjesh. Logoja Mont në pjesën e sipërme plotëson dizajnin e famshëm, i cili ndjek historinë dhe traditën e markës Mont.
Specifikimi:

 • Xhup për meshkuj
 • Jakë e lartë
 • Mbushja: 90% poshtë, 10% pupla
 • Materiali: 100 % najlon
 • Ngjyra: E zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka MONT
  Qëllimi Outdoor
  Shkruaj JACKET
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa MNA213M510-01
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  17.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa MNA213M511-01
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  17.900 LEK
  Ndihmë