CHAMPION MIMI
CHAMPION MIMI
CHAMPION MIMI
CHAMPION MIMI
Kodi i artikullit: CHA233G501-82
CHAMPION

CHAMPION MIMI

Kodi i artikullit: CHA233G501-82
Xhupi Lifestyle me kapuç CHAMPION MIMI për fëmijë të vegjël për vajza do të bëhet e preferuara për përdorim përgjatë gjithë dimrit. Është e përbërë prej poliesteri të qëndrueshëm dhe sjell ngrohtësi gjatë ditëve me shi dhe borë. Është projektuar me panele pastel të kundërta dhe një zinxhir me gjatësi të plotë. Të gjitha sendet e vogla të nevojshme mund të ruhen në xhepat e përparmë, dhe përforcimet elastike parandalojnë lëvizjen e padëshiruar dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Një kapuç i gjerë dhe një jakë e lartë shtojnë mbulimin dhe ngrohtësinë. Logoja Champion plotëson dizajnin dhe nxjerr në pah origjinalitetin e markës më të mirë. Merreni këtë xhup funksional, të rehatshëm dhe të bukur CHAMPION dhe lërini vajzat të kënaqen me aventurat e tyre edhe në mot të ftohtë. Specifikimi: Xhup Lifestyle për fëmijë të vegjël, për vajza Kapuç Xhepa anash Zinxhir me gjatësi të plotë Jakë e lartë Logo Champion.
9.500 LEK
9.500 LEK
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 4.700 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 7-8Y
 • 9-10Y
 • 11-12Y
 • 13-14Y
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Xhupi Lifestyle me kapuç CHAMPION MIMI për fëmijë të vegjël për vajza do të bëhet e preferuara për përdorim përgjatë gjithë dimrit. Është e përbërë prej poliesteri të qëndrueshëm dhe sjell ngrohtësi gjatë ditëve me shi dhe borë. Është projektuar me panele pastel të kundërta dhe një zinxhir me gjatësi të plotë. Të gjitha sendet e vogla të nevojshme mund të ruhen në xhepat e përparmë, dhe përforcimet elastike parandalojnë lëvizjen e padëshiruar dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Një kapuç i gjerë dhe një jakë e lartë shtojnë mbulimin dhe ngrohtësinë. Logoja Champion plotëson dizajnin dhe nxjerr në pah origjinalitetin e markës më të mirë. Merreni këtë xhup funksional, të rehatshëm dhe të bukur CHAMPION dhe lërini vajzat të kënaqen me aventurat e tyre edhe në mot të ftohtë.

Specifikimi:

 • Xhup Lifestyle për fëmijë të vegjël, për vajza
 • Kapuç
 • Xhepa anash
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Jakë e lartë
 • Logo Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Brand CHAMPION
  Gjinia Fëmijë vajza
  CHAMPION MIMI
  Xhupa
  CHAMPION MIMI