TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB
adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB
adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB
adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB
adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB
adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB
adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB
adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB
adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB
adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB
adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB
adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(F36603)
adidas

adidas Produkte VL COURT 2.0 CRIB

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 3K 19 10.6
  • 2K 18 9.8
  • 4K 20 11.5
Ruani në listën e të preferuarave
Shtresa e qëndrueshme e atleteve të fëmijëve të vegjël ju jep siguri gjatë hapave të parë . Atletet kanë pjesën e sipërme  lëkure, me lidhëse elastikë, për tu veshur dhe hequr lehtësisht. Një shtresë e mesme e mbushur siguron rehati gjatë gjithë ditës. Detaje

Shtresa e qëndrueshme e atleteve të fëmijëve të vegjël ju jep siguri gjatë hapave të parë . Atletet kanë pjesën e sipërme  lëkure, me lidhëse elastikë, për tu veshur dhe hequr lehtësisht. Një shtresë e mesme e mbushur siguron rehati gjatë gjithë ditës.

• Përshtatja e rregullt

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Kodi i produktit: F36603

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Shtresa e qëndrueshme e atleteve të fëmijëve të vegjël ju jep siguri gjatë hapave të parë . Atletet kanë pjesën e sipërme  lëkure, me lidhëse elastikë, për tu veshur dhe hequr lehtësisht. Një shtresë e mesme e mbushur siguron rehati gjatë gjithë ditës.

• Përshtatja e rregullt

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Kodi i produktit: F36603

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë