TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete DURAMO SL C
adidas Atlete DURAMO SL C
adidas Atlete DURAMO SL C
adidas Atlete DURAMO SL C
adidas Atlete DURAMO SL C
adidas Atlete DURAMO SL C
adidas Atlete DURAMO SL C
adidas Atlete DURAMO SL C
adidas Atlete DURAMO SL C
adidas Atlete DURAMO SL C
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FX7314)
adidas

adidas Atlete DURAMO SL C

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 2 34 20.8
 • 12-K 31 18.7
 • 11-K 30 17.8
 • 10K 28 16.6
 • 11K 29 17.4
 • 1- 33.5 20.4
 • 13-K 32 19.5
 • 2- 35 21.2
 • 12K 30.5 18.3
 • 10-K 28.5 17
 • 1 33 20
 • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas DURAMO SL C janë atlete për fëmijë që janë të gatshme të ndjekin ritmin e vogëlushit tuaj. Të dizajnuara kryesisht për vrapim, këto atlete të lehta mund të vishen nga fëmijët tuaj gjatë gjithë aktiviteteve të tyre të përditshme. Detaje

adidas DURAMO SL C janë atlete për fëmijë që janë të gatshme të ndjekin ritmin e vogëlushit tuaj.

Të dizajnuara kryesisht për vrapim, këto atlete të lehta mund të vishen nga fëmijët tuaj gjatë gjithë aktiviteteve të tyre të përditshme.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë për ajrosje që lejon ajrin dhe ndihmon këmbët të qëndrojnë të thata dhe të freskëta.

Tabani i mesëm është i lehtë, fleksibël dhe i mbushur butësisht për ti siguruar këmbëve komoditetin e nevojshëm.

Tabani i gomës ngjitet në sipërfaqe, është i qëndrueshëm dhe ju siguron rezistencë të gjatë të atleteve.

Specifikim:

• Atlete

• Pjesa e sipërme: rrjetë

• Sholla OrthoLite®

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: FX7314

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
KATEGORIJABIH SP_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
2 34 20.8
12-K 31 18.7
11-K 30 17.8
10K 28 16.6
11K 29 17.4
1- 33.5 20.4
13-K 32 19.5
2- 35 21.2
12K 30.5 18.3
10-K 28.5 17
1 33 20
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas DURAMO SL C janë atlete për fëmijë që janë të gatshme të ndjekin ritmin e vogëlushit tuaj.

Të dizajnuara kryesisht për vrapim, këto atlete të lehta mund të vishen nga fëmijët tuaj gjatë gjithë aktiviteteve të tyre të përditshme.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë për ajrosje që lejon ajrin dhe ndihmon këmbët të qëndrojnë të thata dhe të freskëta.

Tabani i mesëm është i lehtë, fleksibël dhe i mbushur butësisht për ti siguruar këmbëve komoditetin e nevojshëm.

Tabani i gomës ngjitet në sipërfaqe, është i qëndrueshëm dhe ju siguron rezistencë të gjatë të atleteve.

Specifikim:

• Atlete

• Pjesa e sipërme: rrjetë

• Sholla OrthoLite®

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: FX7314

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
KATEGORIJABIH SP_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
2 34 20.8
12-K 31 18.7
11-K 30 17.8
10K 28 16.6
11K 29 17.4
1- 33.5 20.4
13-K 32 19.5
2- 35 21.2
12K 30.5 18.3
10-K 28.5 17
1 33 20
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG3050
adidas LITE RACER CLN K janë atlete për fëmijë për djem të m...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0106
Atlete për të vegjëlit që janë gjithmonë të gatshë...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0105
adidas BREAKNET C janë atlete për fëmijë unisex për veshje të...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7307
adidas DURAMO SL K janë atlete për fëmijë që janë të ga...
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Ndihmë