në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Air Max LTD 3
NIKE Atlete Air Max LTD 3
NIKE Atlete Air Max LTD 3
NIKE Atlete Air Max LTD 3
NIKE Atlete Air Max LTD 3
NIKE Atlete Air Max LTD 3
NIKE Atlete Air Max LTD 3
NIKE Atlete Air Max LTD 3
NIKE Atlete Air Max LTD 3
NIKE Atlete Air Max LTD 3
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(BV1171-100)
NIKE

NIKE Atlete Air Max LTD 3

Çmimi i mëparshëm
19.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
19.900 LEK
Çmimi me zbritje
17.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 44
 • 40
  40
 • 42
 • 41
 • 43
 • 45
  45
 • 42.5
 • 40.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike AIR MAX LTD 3 është një atlete lifestyle për meshkuj, e bazuar në trashëgiminë e pasur të Nike. Kombinimi i lëkurës premium në pjesën e sipërme dhe njësia e ajrit në taban, si dhe modeli unik i qepjeve kontribuojnë ndjeshëm në estetikën e këtyre atleteve Nike. Një njësi ajri Nike Max Air në thembër e kombinuar me shtresë të butë e fleksibël nën këmbë ofron rehati gjatë gjithë ditës. Fillimisht të dizajnuara për vrapim, me detaje të reja moderne, ato kanë një dizajn të mrekullueshëm që i qëndron besnik stilit të Nike AIR MAX. Pjesa e mesme e qëndrueshme ofron stabilitet. Tabani i gomës siguron një përshtatje të mirë pavarësisht nga sipërfaqja dhe kushtet e motit. Këto atlete mund t'i vishni në raste të ndryshme dhe t'i kombinoni lehtësisht me veshje të tjera që ndjekin linjën e stilit urban. Specifikimi: Atlete lifestyle për meshkuj Pjesa e sipërme lekurë Shollë e mesme Nike Air Taban gome.
Detaje

Nike AIR MAX LTD 3 është një atlete lifestyle për meshkuj, e bazuar në trashëgiminë e pasur të Nike. Kombinimi i lëkurës premium në pjesën e sipërme dhe njësia e ajrit në taban, si dhe modeli unik i qepjeve kontribuojnë ndjeshëm në estetikën e këtyre atleteve Nike. Një njësi ajri Nike Max Air në thembër e kombinuar me shtresë të butë e fleksibël nën këmbë ofron rehati gjatë gjithë ditës. Fillimisht të dizajnuara për vrapim, me detaje të reja moderne, ato kanë një dizajn të mrekullueshëm që i qëndron besnik stilit të Nike AIR MAX. Pjesa e mesme e qëndrueshme ofron stabilitet. Tabani i gomës siguron një përshtatje të mirë pavarësisht nga sipërfaqja dhe kushtet e motit. Këto atlete mund t'i vishni në raste të ndryshme dhe t'i kombinoni lehtësisht me veshje të tjera që ndjekin linjën e stilit urban.
Specifikimi:

 • Atlete lifestyle për meshkuj
 • Pjesa e sipërme lekurë
 • Shollë e mesme Nike Air
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DM9537-005
  15.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  17.000 LEK
  Ndihmë