TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Tregoni më shumë
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Çmimi
nike
850 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CI9923-001
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
20.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
29.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete BQ5673-021
Nike Revolution 5 janë atlete për fëmijë. Dizajni modern i këtij...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.900 LEK
Masa
5C
10C
8C
6C
7C
9C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete AT1803-013
Nike STAR RUNNER 2 TDV janë atlete për fëmijë. Ato janë shumë...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
5C
10C
9C
6C
7C
8C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CZ5631-102
Atletet për meshkuj Nike Reposto janë frymëzuar nga atletet për vrapim...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
9
8.5
10
11
8
9.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CU3517-004
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do ...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
11
7.5
10.5
8
9.5
9
10
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete AT1801-013
Atlete për fëmijë Nike Star Runner 2 janë sinonim i lehtësisë...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Masa
12.5C
1.5Y
13C
2.5Y
3Y
11C
12C
1Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CN8094-100
Nike JORDAN MAX AURA 2 BG janë atlete të frymëzuara nga basketbolli pë...
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
10.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.400 LEK
Masa
4.5Y
6.5Y
6Y
5.5Y
7Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete AT1803-002
Nike STAR RUNNER 2 TDV janë atlete për fëmijë. Ato janë shumë...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
7C
8C
10C
6C
9C
5C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW3413-100
Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmë...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
7
6.5
8.5
7.5
8
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CQ9382-003
Luaj pa frikë në atletet e basketbollit për meshkuj Nike Air Max Impact 2. ...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
10.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.400 LEK
Masa
10
12
11
8.5
9.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CU3517-006
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do ...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
9
7.5
11
8.5
10
9.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CN8094-016
Nike JORDAN MAX AURA 2 BG janë atlete të frymëzuara nga basketbolli pë...
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
10.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.400 LEK
Masa
5.5Y
5Y
6Y
4.5Y
7Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CW3411-006
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
10
11
9
8
9.5
8.5
12
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DD2975-100
Atletet për femra Nike Air Max Bolt ju sjellin lëvizje të shpejtë dhe ...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
10.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.500 LEK
Masa
8
8.5
7.5
6.5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete AQ7495-002
Atlete basketbolli për të rritur
array(0) {
}
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Masa
7.5
9
9.5
8.5
10
8
12
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete BQ3204-018
Nike Revolution 5 me përbërje nga shtresa e butë do t'ju bëj t&eum...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Masa
10
9
9.5
7.5
8.5
11
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete BQ5672-021
Atlete Nike Revolution 5 për fëmijë sjellin rehati revolucionare në k&...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
3Y
13C
11C
2.5Y
12.5C
12C
1.5Y
1Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW3413-006
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
8.5
7.5
7
6.5
8
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW3413-500
Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmë...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
6.5
7.5
6
8
8.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU9452-100
Nike AIR MAX INFINITY 2 janë atlete për meshkuj me një pamje perfekte dhe t...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
13.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.500 LEK
Masa
10
11
9
9.5
8
8.5
7.5
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CU3528-100
Nike W NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për vrapim për femra, të cilat sje...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
8.5
6
8
6.5
7.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CW3411-400
Nike Downshifter 11 janë atlete për meshkuj për vrapim që ofrojnë...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
11
8.5
10
9.5
8
7.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete AT6110-030
Atletet e futbollit Nike LEGEND 8 CLUB Indoor / Court janë një kombinim i shk&eu...
Atlete futbolli për meshkuj
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Masa
8.5
7
10.5
9.5
9
8
7.5
10
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU4150-102
Atlete për meshkuj Nike Court Legacy janë frymëzuar nga tenisi dhe kanë...
Atlete tenisi për meshkuj
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
8.5
11
9.5
10
7.5
8
9