TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Atlete për femra
Kodi i artikullit:
(FV1609)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
4.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7.5 38 24.5
  • 9 40 26
  • 8.5 39 25.5
  • 6 36 23
  • 6.5 37 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
7" 38 24.5
9 40 26
8" 39 25.5
6 36 23
6" 37 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
7" 38 24.5
9 40 26
8" 39 25.5
6 36 23
6" 37 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV0140
Atlete Reebok Royal Complete Classic 2 sjellin një dizajn të pastër dhe t&e...
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1613
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES atlete ...
4.300 LEK
Shuma e kursyer 40%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1612
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES atlete ...
4.300 LEK
Shuma e kursyer 40%
7.200 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""