TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Çmimi
reebok
26 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GY0146
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
6.5
9
7.5
6
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete G55938
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
8.5
9
7.5
6
6.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ5322
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
8.500 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.400 LEK
Masa
11.5
8
10
8.5
10.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H67594
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
7.5
9
6
8.5
6.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ2825
Atlete lifestyle për të rritur
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
11.5
8.5
10.5
Univerzalno
9
8
10
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ2824
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
10.5
8.5
Univerzalno
11.5
10
9
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H68931
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
10.5
8.5
Univerzalno
11.5
8
10
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H67592
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
8.5
Univerzalno
11.5
10.5
8
9
10
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H68930
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
8.5
Univerzalno
11.5
10.5
8
10
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY7657
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
8.5
10.5
8
9
11.5
10
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete G55933
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
9
7.5
6
6.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1632
Nëse jeni adhurues i vrapimit rekreativ dhe vrapimit rastësor të fundjav&eu...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
4.300 LEK
Shuma e kursyer 40%
7.200 LEK
Masa
8
6.5
8.5
7.5
7
6
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S23646
REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete për meshkuj për vrapim të dizajnuara p&e...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
10.5
9.5
10
8
8.5
9
11.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S23645
REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat jan&eum...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
11.5
10
9
10.5
8
8.5
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ5511
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK R...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
6
7.5
8.5
6.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete Q46569
REEBOK ENERGYLUX 2.0 janë atlete për meshkuj për vrapim me një pamje t...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
5.900 LEK
Shuma e kursyer 9%
6.500 LEK
Masa
10.5
10
8
8.5
9.5
11.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ5510
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK R...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
6.5
9
6
7.5
8.5
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY7671
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
9
6.5
8
8.5
6
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV2696
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 janë atlete për fëmijë nga 4 deri n&...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
3.5
6.5
4.5
7
5.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW8850
Një stil i veçantë dhe klasik që fëmijët tuaj mund t&rsquo...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
3
11.5
12.5
1.5
13.5
10.5
12
2.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW8848
Një stil i pastër dhe klasik të cilin vogëlushi juaj mund ta veshë...
Atlete lifestyle për fëmijë
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
2.5
3
1.5
12
10.5
13.5
11.5
12.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1606
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në këpucë për meshkuj Reeb...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
10
9.5
11.5
9
8
10.5
8.5
12.5
Univerzalno
13
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1613
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES atlete ...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
6.5
8.5
7.5
9
6
Univerzalno
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW7558
Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjes...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
9.5
7.5
9
8
10.5
11.5
8.5
10
12
11