Kërkoni faqen e internetit
TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Atlete për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FW7558)
REEBOK

REEBOK Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
5.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9.5 42.5
 • 7.5 40
 • 9 42
 • 8 40.5
 • 10.5 44
 • 11.5 45
 • 8.5 41
 • 10 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjeshtë tenisi. Këto atlete klasike pjesën e sipërme e kanë me tegela të bëra prej lëkure sintetike të lëmuar dhe të butë në një ngjyrë, e cila siguron një dizajn minimalist dhe me shumë mundësi të ndryshme kombinimi. Detaje

Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjeshtë tenisi.

Këto atlete klasike pjesën e sipërme e kanë me tegela të bëra prej lëkure sintetike të lëmuar dhe të butë në një ngjyrë, e cila siguron një dizajn minimalist dhe me shumë mundësi të ndryshme kombinimi.

Logoja e Reebok me ngjyra të kundërta sjell një frymë sportive në këtë model.

Shtroja e atletes e bërë nga shkuma EVA ju bën të ndiheni rehat dhe të lehtë gjatë ecjes.

Korniza e pjesës qendrore të sipërme dhe shkelja janë bërë prej gome cilësore, e cila siguron qëndrueshmëri më të fortë dhe tërheqje më të mirë.

 

 •  
 • Prerje klasike
 • Veshje sintetike
 • Shtroja e përbër me  shkumë EVA
 • Pjesa e poshtme prej gome për ecje më të lehtë
 • Ngjyra: E Bardhë / e bardhë e hirtë, E Zezë / e zezë e errët
 • Kodi i artikullit: FW7558
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka REEBOK
Masa Masa EU Masa në cm
8 40.5 26
9 42 27
10 43 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjeshtë tenisi.

Këto atlete klasike pjesën e sipërme e kanë me tegela të bëra prej lëkure sintetike të lëmuar dhe të butë në një ngjyrë, e cila siguron një dizajn minimalist dhe me shumë mundësi të ndryshme kombinimi.

Logoja e Reebok me ngjyra të kundërta sjell një frymë sportive në këtë model.

Shtroja e atletes e bërë nga shkuma EVA ju bën të ndiheni rehat dhe të lehtë gjatë ecjes.

Korniza e pjesës qendrore të sipërme dhe shkelja janë bërë prej gome cilësore, e cila siguron qëndrueshmëri më të fortë dhe tërheqje më të mirë.

 

 •  
 • Prerje klasike
 • Veshje sintetike
 • Shtroja e përbër me  shkumë EVA
 • Pjesa e poshtme prej gome për ecje më të lehtë
 • Ngjyra: E Bardhë / e bardhë e hirtë, E Zezë / e zezë e errët
 • Kodi i artikullit: FW7558
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka REEBOK
Masa Masa EU Masa në cm
8 40.5 26
9 42 27
10 43 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX0922
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FU8633
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV0605
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FU8632
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""