TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete DURAMO SL K
adidas Atlete DURAMO SL K
adidas Atlete DURAMO SL K
adidas Atlete DURAMO SL K
adidas Atlete DURAMO SL K
adidas Atlete DURAMO SL K
adidas Atlete DURAMO SL K
adidas Atlete DURAMO SL K
adidas Atlete DURAMO SL K
adidas Atlete DURAMO SL K
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FX7307)
adidas

adidas Atlete DURAMO SL K

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 3 35.5 21.6
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 3- 36 22.1
  • 5 38 23.3
  • 4 36 2/3 22.5
  • 6 39 1/3 24.2
  • 6- 40 24.6
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas DURAMO SL K janë atlete për fëmijë që janë të gatshme të ndjekin ritmin e vogëlushit tuaj. Të dizajnuara kryesisht për vrapim, këto atlete të lehta mund të vishen nga fëmijët tuaj gjatë gjithë aktiviteteve të tyre të përditshme. Detaje

adidas DURAMO SL K janë atlete për fëmijë që janë të gatshme të ndjekin ritmin e vogëlushit tuaj.

Të dizajnuara kryesisht për vrapim, këto atlete të lehta mund të vishen nga fëmijët tuaj gjatë gjithë aktiviteteve të tyre të përditshme.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë për ajrosje që lejon ajrin dhe ndihmon këmbët të qëndrojnë të thata dhe të freskëta.

Tabani i mesëm është i lehtë, fleksibël dhe i mbushur butësisht për ti siguruar këmbëve komoditetin e nevojshëm.

Tabani i gomës ngjitet në sipërfaqe, është i qëndrueshëm dhe ju siguron rezistencë të gjatë të atleteve.

Specifikim:

• Atlete

• Pjesa e sipërme: rrjetë

• Sholla OrthoLite®

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: FX7307

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
KATEGORIJABIH SP_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
3 35.5 21.6
5- 38 2/3 23.8
4- 37 1/3 22.9
3- 36 22.1
5 38 23.3
4 36 2/3 22.5
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas DURAMO SL K janë atlete për fëmijë që janë të gatshme të ndjekin ritmin e vogëlushit tuaj.

Të dizajnuara kryesisht për vrapim, këto atlete të lehta mund të vishen nga fëmijët tuaj gjatë gjithë aktiviteteve të tyre të përditshme.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë për ajrosje që lejon ajrin dhe ndihmon këmbët të qëndrojnë të thata dhe të freskëta.

Tabani i mesëm është i lehtë, fleksibël dhe i mbushur butësisht për ti siguruar këmbëve komoditetin e nevojshëm.

Tabani i gomës ngjitet në sipërfaqe, është i qëndrueshëm dhe ju siguron rezistencë të gjatë të atleteve.

Specifikim:

• Atlete

• Pjesa e sipërme: rrjetë

• Sholla OrthoLite®

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: FX7307

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
KATEGORIJABIH SP_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
3 35.5 21.6
5- 38 2/3 23.8
4- 37 1/3 22.9
3- 36 22.1
5 38 23.3
4 36 2/3 22.5
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG3050
adidas LITE RACER CLN K janë atlete për fëmijë për djem të m...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0106
Atlete për të vegjëlit që janë gjithmonë të gatshë...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0105
adidas BREAKNET C janë atlete për fëmijë unisex për veshje të...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7314
adidas DURAMO SL C janë atlete për fëmijë që janë të ga...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Ndihmë