TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 40
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 40
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 40
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 40
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 40
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 40
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 40
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 40
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 40
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 40
Atlete për femra
Kodi i artikullit:
(FV1613)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 40

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6.5 37 23.5
 • 8.5 39 25.5
 • 7.5 38 24.5
 • 9 40 26
 • 6 36 23
 • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES atlete për femra. Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete janë të përbëra nga kombinimi i materialeve të nivelit të lartë. Detaje

Gjeni zonën tuaj të rehatisë në Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES atlete për femra.

Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete janë të përbëra nga kombinimi i materialeve të nivelit të lartë.

Ato kanë pjesën e sipërme rrjetë për tu ajrosur dhe me zonën mbështetëse kryesore, e cila lejon që këmbët tuaja të marrin “frymë lirshëm”.

Tabani i mesëm i përbërë nga shkuma EVA dhe inserti MemoryTech thithin presionin në kontakt me sipërfaqen, duke siguruar komoditet në çdo hap.

Specifikim:

 • Atlete për vrapim të përditshëm
 • Pjesa e sipërme: rrjetë me ajrosje
 • Tabani i mesëm: shkumë EVA
 • Sholla MemoryTech
 • Pjesa e poshtme: gome
 • Ngjyra: Gri  / E Zezë / Rozë
 • Kodi i artikullit: FV1613
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37 23.5
8" 39 25.5
7" 38 24.5
9 40 26
6 36 23
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Gjeni zonën tuaj të rehatisë në Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES atlete për femra.

Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete janë të përbëra nga kombinimi i materialeve të nivelit të lartë.

Ato kanë pjesën e sipërme rrjetë për tu ajrosur dhe me zonën mbështetëse kryesore, e cila lejon që këmbët tuaja të marrin “frymë lirshëm”.

Tabani i mesëm i përbërë nga shkuma EVA dhe inserti MemoryTech thithin presionin në kontakt me sipërfaqen, duke siguruar komoditet në çdo hap.

Specifikim:

 • Atlete për vrapim të përditshëm
 • Pjesa e sipërme: rrjetë me ajrosje
 • Tabani i mesëm: shkumë EVA
 • Sholla MemoryTech
 • Pjesa e poshtme: gome
 • Ngjyra: Gri  / E Zezë / Rozë
 • Kodi i artikullit: FV1613
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37 23.5
8" 39 25.5
7" 38 24.5
9 40 26
6 36 23
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV0140
Atlete Reebok Royal Complete Classic 2 sjellin një dizajn të pastër dhe t&e...
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Ndihmë