TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Produkte REEBOK RUNNER 40
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 40
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 40
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 40
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 40
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 40
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 40
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 40
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 40
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 40
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(FV1613)
Reebok

Reebok Produkte REEBOK RUNNER 40

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6.5 37 23.5
 • 8.5 39 25.5
 • 7.5 38 24.5
 • 9 40 26
 • 6 36 23
 • Univerzalno *
 • 8 38.5 25
Ruani në listën e të preferuarave
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES atlete për femra. Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete janë të përbëra nga kombinimi i materialeve të nivelit të lartë. Detaje

Gjeni zonën tuaj të rehatisë në Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES atlete për femra.

Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete janë të përbëra nga kombinimi i materialeve të nivelit të lartë.

Ato kanë pjesën e sipërme rrjetë për tu ajrosur dhe me zonën mbështetëse kryesore, e cila lejon që këmbët tuaja të marrin “frymë lirshëm”.

Tabani i mesëm i përbërë nga shkuma EVA dhe inserti MemoryTech thithin presionin në kontakt me sipërfaqen, duke siguruar komoditet në çdo hap.

Specifikim:

 • Atlete për vrapim të përditshëm
 • Pjesa e sipërme: rrjetë me ajrosje
 • Tabani i mesëm: shkumë EVA
 • Sholla MemoryTech
 • Pjesa e poshtme: gome
 • Ngjyra: Gri  / E Zezë / Rozë
 • Kodi i artikullit: FV1613
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Gjeni zonën tuaj të rehatisë në Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES atlete për femra.

Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete janë të përbëra nga kombinimi i materialeve të nivelit të lartë.

Ato kanë pjesën e sipërme rrjetë për tu ajrosur dhe me zonën mbështetëse kryesore, e cila lejon që këmbët tuaja të marrin “frymë lirshëm”.

Tabani i mesëm i përbërë nga shkuma EVA dhe inserti MemoryTech thithin presionin në kontakt me sipërfaqen, duke siguruar komoditet në çdo hap.

Specifikim:

 • Atlete për vrapim të përditshëm
 • Pjesa e sipërme: rrjetë me ajrosje
 • Tabani i mesëm: shkumë EVA
 • Sholla MemoryTech
 • Pjesa e poshtme: gome
 • Ngjyra: Gri  / E Zezë / Rozë
 • Kodi i artikullit: FV1613
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë