TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FV1606)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10 43 28
  • 9.5 42.5 27.5
  • 11.5 45 29.5
  • 9 42 27
  • 8 40.5 26
  • 10.5 44 28.5
  • 8.5 41 26.5
  • 12.5 48 30.5
  • Univerzalno *
  • 13 47 31
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në këpucë për meshkuj Reebok RUNNER 4.0. Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete kombinojnë materiale të nivelit të lartë. Detaje

Gjeni zonën tuaj të rehatisë në këpucë për meshkuj Reebok RUNNER 4.0.

Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete kombinojnë materiale të nivelit të lartë.

Ato kanë pjesën e sipërme rrjetë për ajrosje, me zona kryesore mbështetëse, të cilat lejojnë që këmbët tuaja të ndihen rehat.

Tabani i mesëm i shkumës EVA dhe sholla MemoryTech thithin presionin në kontakt me sipërfaqen, duke siguruar rehati të zbutur në çdo hap tuajin.

Tabani prej gome siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri.

Specifikim:

• Atlete për vrapim të përditshëm

• E sipërme: rrjetë për ajrosje

• Tabani i mesëm: shkumë EVA

• Shollë me shkumë MemoryTech

• Ngjyra: E zezë / Gri  / E bardhë

• Kodi i artikullit: FV1606

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
10 43 28
9" 42.5 27.5
11" 45 29.5
9 42 27
8 40.5 26
10" 44 28.5
8" 41 26.5
12" 48 30.5
Univerzalno
13 47 31

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Gjeni zonën tuaj të rehatisë në këpucë për meshkuj Reebok RUNNER 4.0.

Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete kombinojnë materiale të nivelit të lartë.

Ato kanë pjesën e sipërme rrjetë për ajrosje, me zona kryesore mbështetëse, të cilat lejojnë që këmbët tuaja të ndihen rehat.

Tabani i mesëm i shkumës EVA dhe sholla MemoryTech thithin presionin në kontakt me sipërfaqen, duke siguruar rehati të zbutur në çdo hap tuajin.

Tabani prej gome siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri.

Specifikim:

• Atlete për vrapim të përditshëm

• E sipërme: rrjetë për ajrosje

• Tabani i mesëm: shkumë EVA

• Shollë me shkumë MemoryTech

• Ngjyra: E zezë / Gri  / E bardhë

• Kodi i artikullit: FV1606

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
10 43 28
9" 42.5 27.5
11" 45 29.5
9 42 27
8 40.5 26
10" 44 28.5
8" 41 26.5
12" 48 30.5
Univerzalno
13 47 31

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë