TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ADIDAS Atlete Deep Threat J
ADIDAS Atlete Deep Threat J
ADIDAS Atlete Deep Threat J
ADIDAS Atlete Deep Threat J
ADIDAS Atlete Deep Threat J
ADIDAS Atlete Deep Threat J
ADIDAS Atlete Deep Threat J
ADIDAS Atlete Deep Threat J
ADIDAS Atlete Deep Threat J
ADIDAS Atlete Deep Threat J
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FV2276)
ADIDAS

ADIDAS Atlete Deep Threat J

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4 36 2/3 22.5
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 5 38 23.3
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 6 39 1/3 24.2
  • 6- 40 24.6
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Duke marrë frymëzim nga këndi i lojërave, këto atlete për basketboll për fëmijë janë të përbërë me një shtresë të mesme të mbushur dhe thembra të mbushura për një rehati të jashtëzakonshme. Detaje

Duke marrë frymëzim nga këndi i lojërave, këto atlete për basketboll për fëmijë janë të përbërë me një shtresë të mesme të mbushur dhe thembra të mbushura për një rehati të jashtëzakonshme.

Rripi në pjesën e mesme të këmbës në anën e sipërme të përbërë prej lëkure sintetike lejon që ata të mund të lëvizin sa më rehat.

Specifikim:

• Ngjyra: e kuqe /e zezë

• Materiali: Tekstil / Sintetikë

• Gjinia: Për fëmijë

• Kodi i artikullit: FV2276

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka ADIDAS
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Duke marrë frymëzim nga këndi i lojërave, këto atlete për basketboll për fëmijë janë të përbërë me një shtresë të mesme të mbushur dhe thembra të mbushura për një rehati të jashtëzakonshme.

Rripi në pjesën e mesme të këmbës në anën e sipërme të përbërë prej lëkure sintetike lejon që ata të mund të lëvizin sa më rehat.

Specifikim:

• Ngjyra: e kuqe /e zezë

• Materiali: Tekstil / Sintetikë

• Gjinia: Për fëmijë

• Kodi i artikullit: FV2276

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka ADIDAS
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
Masa Masa EU Masa në cm
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV2278
Duke marrë frymëzim nga këndi i lojërave, këto atlete për ba...
4.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW8526
Duke marrë frymëzim nga këndi i lojërave, këto këpucë p...
4.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.000 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""