TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
Kodi i artikullit:
(F36717)
adidas

adidas Atlete COURTSMASH

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10- 45 1/3 28
 • 8- 42 2/3 26.3
 • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas COURTSMASH janë atlete për meshkuj të dizajnuara për lojtarë aktivë. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike të qëndrueshme dhe komode me një pjesë rrjetë në pjesën e  thembrës. Perforcimi në zonën mbi gishtat e këmbëve mundëson një ajrosje të vazhdueshme brenda atleteve. Një taban i mesëm i mbushur me shtresë kontribuon në rehati, ndërsa një taban prej gome parandalon rrëshqitjen dhe siguron ngjitje të mirë në sipërfaqe të ndryshme. SPECIFIKIM: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Taban prej gome Taban  EVA Ngjyra: e zezë Kodi i artikullit: F36717 .
Detaje

adidas COURTSMASH janë atlete për meshkuj të dizajnuara për lojtarë aktivë. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike të qëndrueshme dhe komode me një pjesë rrjetë në pjesën e  thembrës. Perforcimi në zonën mbi gishtat e këmbëve mundëson një ajrosje të vazhdueshme brenda atleteve. Një taban i mesëm i mbushur me shtresë kontribuon në rehati, ndërsa një taban prej gome parandalon rrëshqitjen dhe siguron ngjitje të mirë në sipërfaqe të ndryshme.

SPECIFIKIM:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Taban prej gome
 • Taban  EVA
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: F36717
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10- 45 1/3 28
8- 42 2/3 26.3
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas COURTSMASH janë atlete për meshkuj të dizajnuara për lojtarë aktivë. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike të qëndrueshme dhe komode me një pjesë rrjetë në pjesën e  thembrës. Perforcimi në zonën mbi gishtat e këmbëve mundëson një ajrosje të vazhdueshme brenda atleteve. Një taban i mesëm i mbushur me shtresë kontribuon në rehati, ndërsa një taban prej gome parandalon rrëshqitjen dhe siguron ngjitje të mirë në sipërfaqe të ndryshme.

SPECIFIKIM:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Taban prej gome
 • Taban  EVA
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: F36717
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10- 45 1/3 28
8- 42 2/3 26.3
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë