TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(FV0140)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6 36 23
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 8 38.5 25
 • 6.5 37 23.5
 • 7.5 38 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete Reebok Royal Complete Classic 2 sjellin një dizajn të pastër dhe të hijshëm, të frymëzuar nga një fushë tenisi. Këto atlete Reebok kanë pjesën e sipërme të thjeshtë, të qepur në një ngjyrë neutrale për një pamje minimaliste. Detaje

Atlete Reebok Royal Complete Classic 2 sjellin një dizajn të pastër dhe të hijshëm, të frymëzuar nga një fushë tenisi.

Këto atlete Reebok kanë pjesën e sipërme të thjeshtë, të qepur në një ngjyrë neutrale për një pamje minimaliste.

Detajet e logos me ngjyra të ndryshme në thembra dhe anash atleteve krijojnë një vibe sportive.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike të butë dhe cilësore.

SPECIFIKIM:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Prerje klasike për një lëvizshmëri më të madhe
 • Sholla EVA siguron komoditet të butë
 • Taban gome për tërheqje dhe qëndrueshmëri
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i artikullit: FV0140
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
6 36 23
8" 39 25.5
9 40 26
8 38.5 25
6" 37 23.5
7" 38 24.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atlete Reebok Royal Complete Classic 2 sjellin një dizajn të pastër dhe të hijshëm, të frymëzuar nga një fushë tenisi.

Këto atlete Reebok kanë pjesën e sipërme të thjeshtë, të qepur në një ngjyrë neutrale për një pamje minimaliste.

Detajet e logos me ngjyra të ndryshme në thembra dhe anash atleteve krijojnë një vibe sportive.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike të butë dhe cilësore.

SPECIFIKIM:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Prerje klasike për një lëvizshmëri më të madhe
 • Sholla EVA siguron komoditet të butë
 • Taban gome për tërheqje dhe qëndrueshmëri
 • Ngjyra: e bardhë
 • Kodi i artikullit: FV0140
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
6 36 23
8" 39 25.5
9 40 26
8 38.5 25
6" 37 23.5
7" 38 24.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1632
Nëse jeni adhurues i vrapimit rekreativ dhe vrapimit rastësor të fundjav&eu...
5.800 LEK
Shuma e kursyer 19%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1613
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES atlete ...
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Ndihmë