TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete Paden Mid
CHAMPION Atlete Paden Mid
CHAMPION Atlete Paden Mid
CHAMPION Atlete Paden Mid
CHAMPION Atlete Paden Mid
CHAMPION Atlete Paden Mid
CHAMPION Atlete Paden Mid
CHAMPION Atlete Paden Mid
CHAMPION Atlete Paden Mid
CHAMPION Atlete Paden Mid
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S21281-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete Paden Mid

Çmimi i mëparshëm
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 44 44 28.5
  • 42 42 27
  • 41 41 26.5
  • 43 43 28
  • 45 45 29.5
  • 46 46 30
  • 40 40 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
44 44 28.5
42 42 27
41 41 26.5
43 43 28
45 45 29.5
46 46 30
40 40 26
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë