TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete SL20 W
adidas Atlete SL20 W
adidas Atlete SL20 W
adidas Atlete SL20 W
adidas Atlete SL20 W
adidas Atlete SL20 W
adidas Atlete SL20 W
adidas Atlete SL20 W
adidas Atlete SL20 W
adidas Atlete SL20 W
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(FV7339)
adidas

adidas Atlete SL20 W

Çmimi i mëparshëm
17.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
17.400 LEK
Çmimi me zbritje
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 8.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 39 1/3 24.2
  • 4 36 2/3 22.5
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5 38 23.3
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 6- 40 24.6
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas SL20 janë atlete për femra , ideale për vrapim ose stërvitje intensive kardio. Në to arrini harmoni të plotë në shpejtësi, ritëm dhe frymëmarrje. Detaje

adidas SL20 janë atlete për femra , ideale për vrapim ose stërvitje intensive kardio.

Në to arrini harmoni të plotë në shpejtësi, ritëm dhe frymëmarrje.

Pjesa e sipërme është përbërë nga materiali rrjetë që siguron mbështetje për këmbët dhe lejon qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit.

Pjesa e mesme e tabanit e mbushur me shkumë sjell shpejtësi shpërthyese, kthim energjie me çdo prekje të tokës dhe rehati ideale.

Ky model për femra është zgjedhja perfekte për të gjitha zonjat që kënaqen me vrapimin, ndjenjën e shpejtësisë dhe kalimin e distancave të përcaktuara.

Vijat e njohura adidas janë pikturuar në stilin e kaligrafisë japoneze dhe u japin këtyre atleteve një linjë dhe tërheqje të veçantë.

 

Specifikim:

• Atlete për femra për vrapim

• Pjesa e sipërme rrjetë

• Tabani i mbushur me shkumë

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: EV7339

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6- 40 24.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas SL20 janë atlete për femra , ideale për vrapim ose stërvitje intensive kardio.

Në to arrini harmoni të plotë në shpejtësi, ritëm dhe frymëmarrje.

Pjesa e sipërme është përbërë nga materiali rrjetë që siguron mbështetje për këmbët dhe lejon qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit.

Pjesa e mesme e tabanit e mbushur me shkumë sjell shpejtësi shpërthyese, kthim energjie me çdo prekje të tokës dhe rehati ideale.

Ky model për femra është zgjedhja perfekte për të gjitha zonjat që kënaqen me vrapimin, ndjenjën e shpejtësisë dhe kalimin e distancave të përcaktuara.

Vijat e njohura adidas janë pikturuar në stilin e kaligrafisë japoneze dhe u japin këtyre atleteve një linjë dhe tërheqje të veçantë.

 

Specifikim:

• Atlete për femra për vrapim

• Pjesa e sipërme rrjetë

• Tabani i mbushur me shkumë

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: EV7339

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6- 40 24.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9609
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX3636
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY6746
Atlete për femra adidas GALAXY 5 SHOES janë jashtëzakonisht të lehta d...
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9621
adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për femra për vrapim dhe për raste t&...
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Ndihmë