në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
NIKE Atlete Court Borough Mid 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CD7782-003)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Mid 2

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

Çmimi i mëparshëm
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 7Y 40 25
 • 5Y 37.5 23.5
 • 6.5Y 39 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Mid 2 janë atlete për fëmijë me një majë të përbërë prej lëkure dhe tekstilesh. Pjesa e sipërme lejon qarkullimin e ajrit, ndërsa rripi i gjerë velcro e bën këtë model më të rehatshëm dhe komod. Detaje

Nike Court Borough Mid 2 janë atlete për fëmijë, moderne dhe komode. Dizajni klasik karakterizohet nga lëkura e qëndrueshme, e lehtë për t'u mirëmbajtur, për një pamje dhe ndjesi superiore. Lidhëset sigurojnë një shtrëngim të sigurt në këmbë, ndërsa shtresat e buta, të mbështjella rreth kyçit të këmbës ofrojnë rehati shtesë. Brazdat në taban lejojnë fleksibilitet dhe natyrshmëri të lëvizjes, ndërsa tabani i gomës siguron kapje të shkëlqyer dhe afatgjatë. Do të shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin tërheqës të këtyre atleteve të rehatshme dhe funksionale.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme lëkure
 • Taban fleksibël prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijët
  Gjinia Fëmijët
  Masa Masa EU Masa në cm
  5"Y 38 24
  6Y 38.5 24
  7Y 40 25
  5Y 37.5 23.5
  6"Y 39 24.5
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë