TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FX8708)
adidas

adidas Atlete BREAKNET

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 9- 44 27.1
  • 10 44 2/3 27.6
  • 11 46 28.4
  • 8 42 25.9
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 9 43 1/3 26.7
  • 10- 45 1/3 28
  • 7 40 2/3 25
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas BREAKNET PLUS janë atlete për meshkuj për përditshmëri, dizajni i të cilave është frymëzuar nga tenisi. Ato janë tërheqëse dhe të përshtatshme për t’u kombinuar lehtësisht. Detaje

adidas BREAKNET PLUS janë atlete për meshkuj për përditshmëri, dizajni i të cilave është frymëzuar nga tenisi.

Ato janë tërheqëse dhe të përshtatshme për t’u kombinuar lehtësisht.

Ato janë të pajisura me një taban gome, i cili ngjitet në mënyrë të sigurt në çdo sipërfaqe.

Nëse jeni duke kërkuar një adidas klasik lehtësisht të përshtatshëm, këto atlete për meshkuj janë një zgjedhje e shkëlqyer.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme prej lëkure me detaje lëkure kamoshi

• tabani prej gome

• Ngjyra: e zezë, e bardhë

• Kodi: FX8708

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
11 46 28.4
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28
7 40 2/3 25
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas BREAKNET PLUS janë atlete për meshkuj për përditshmëri, dizajni i të cilave është frymëzuar nga tenisi.

Ato janë tërheqëse dhe të përshtatshme për t’u kombinuar lehtësisht.

Ato janë të pajisura me një taban gome, i cili ngjitet në mënyrë të sigurt në çdo sipërfaqe.

Nëse jeni duke kërkuar një adidas klasik lehtësisht të përshtatshëm, këto atlete për meshkuj janë një zgjedhje e shkëlqyer.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme prej lëkure me detaje lëkure kamoshi

• tabani prej gome

• Ngjyra: e zezë, e bardhë

• Kodi: FX8708

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
11 46 28.4
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28
7 40 2/3 25
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë