TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(FY7671)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 40 26
 • 6.5 37 23.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 6 36 23
 • 7.5 38 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete të thjeshta, komode dhe funksionale për femra për të cilat vrapimi është forma e tyre e preferuar e stërvitjes. Pjesa e sipërme rrjetë e përbërë nga tekstili mundëson qarkullimin e papenguar të ajrit dhe siguron mbështetje të fortë për këmbën në lëvizje, kështu që vrapimi në to është po aq i butë në çdo hap. Sholla memory dhe tabani i mesëm EVA garantojnë rehati dhe lëvizje të lehtë. Tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj konsumit. Specifikim: Atlete për femra Pjesa e sipërme tekstil rrjetë MemoryTech Taban i mesëm EVA Taban prej gome Ngjyra: e zezë Kodi i produktit: FY7671 .
Detaje

REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete të thjeshta, komode dhe funksionale për femra për të cilat vrapimi është forma e tyre e preferuar e stërvitjes. Pjesa e sipërme rrjetë e përbërë nga tekstili mundëson qarkullimin e papenguar të ajrit dhe siguron mbështetje të fortë për këmbën në lëvizje, kështu që vrapimi në to është po aq i butë në çdo hap. Sholla memory dhe tabani i mesëm EVA garantojnë rehati dhe lëvizje të lehtë. Tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj konsumit.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme tekstil rrjetë
 • MemoryTech
 • Taban i mesëm EVA
 • Taban prej gome
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i produktit: FY7671
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
9 40 26
6" 37 23.5
8 38.5 25
8" 39 25.5
6 36 23
7" 38 24.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete të thjeshta, komode dhe funksionale për femra për të cilat vrapimi është forma e tyre e preferuar e stërvitjes. Pjesa e sipërme rrjetë e përbërë nga tekstili mundëson qarkullimin e papenguar të ajrit dhe siguron mbështetje të fortë për këmbën në lëvizje, kështu që vrapimi në to është po aq i butë në çdo hap. Sholla memory dhe tabani i mesëm EVA garantojnë rehati dhe lëvizje të lehtë. Tabani i gomës është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj konsumit.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme tekstil rrjetë
 • MemoryTech
 • Taban i mesëm EVA
 • Taban prej gome
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i produktit: FY7671
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
9 40 26
6" 37 23.5
8 38.5 25
8" 39 25.5
6 36 23
7" 38 24.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ5511
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK R...
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ5510
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK R...
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Ndihmë