TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FZ0090)
adidas

adidas Atlete BREAKNET

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6-K *
  • 7K 24 14
  • 5-K 22 12.8
  • 9-K 27 16.1
  • 8-K 26 15.3
  • 5K 21 12.3
  • 7-K 25 14.5
  • 6K 23 13.2
  • 4K 20 11.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas BREAKNET janë atlete për fëmijë, dizajni i të cilave është i frymëzuar nga tenisi. Lërini të vegjlit tuaj të jenë pjesë e historisë së njohur sportive adidas, e cila është favorizuar nga disa breza. Detaje

adidas BREAKNET janë atlete për fëmijë, dizajni i të cilave është i frymëzuar nga tenisi.

Lërini të vegjlit tuaj të jenë pjesë e historisë së njohur sportive adidas, e cila është favorizuar nga disa breza.

Dizajni klasik i adidas është gjithashtu një tipar i këtyre atleteve për fëmijë, duke dëshmuar se nuk del kurrë nga moda.

Në pjesën e sipërme sintetike janë shiritat velcro që thjeshtojnë heqjen dhe veshjen e tyre.

Tabani prej gome është krijuar për sipërfaqe të brendshme dhe të jashtme, duke parandaluar rrëshqitjen.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Rripa Velcro

• tabani prej gome

• Kodi i artikullit: FZ0090             

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
6-K
7K 24 14
5-K 22 12.8
9-K 27 16.1
8-K 26 15.3
5K 21 12.3
7-K 25 14.5
6K 23 13.2
4K 20 11.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0091
adidas BREAKNET I janë atlete për fëmijë që do të zhvillojn&...
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Ndihmë