TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FZ0090)
adidas

adidas Atlete BREAKNET I

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6-K *
  • 7K 24 14
  • 5-K 22 12.8
  • 9-K 27 16.1
  • 8-K 26 15.3
  • 5K 21 12.3
  • 7-K 25 14.5
  • 6K 23 13.2
  • 4K 20 11.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas BREAKNET janë atlete për fëmijë, dizajni i të cilave është i frymëzuar nga tenisi. Lërini të vegjlit tuaj të jenë pjesë e historisë së njohur sportive adidas, e cila është favorizuar nga disa breza. Detaje

adidas BREAKNET janë atlete për fëmijë, dizajni i të cilave është i frymëzuar nga tenisi.

Lërini të vegjlit tuaj të jenë pjesë e historisë së njohur sportive adidas, e cila është favorizuar nga disa breza.

Dizajni klasik i adidas është gjithashtu një tipar i këtyre atleteve për fëmijë, duke dëshmuar se nuk del kurrë nga moda.

Në pjesën e sipërme sintetike janë shiritat velcro që thjeshtojnë heqjen dhe veshjen e tyre.

Tabani prej gome është krijuar për sipërfaqe të brendshme dhe të jashtme, duke parandaluar rrëshqitjen.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Rripa Velcro

• tabani prej gome

• Kodi i artikullit: FZ0090             

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
6-K
7K 24 14
5-K 22 12.8
9-K 27 16.1
8-K 26 15.3
5K 21 12.3
7-K 25 14.5
6K 23 13.2
4K 20 11.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas BREAKNET janë atlete për fëmijë, dizajni i të cilave është i frymëzuar nga tenisi.

Lërini të vegjlit tuaj të jenë pjesë e historisë së njohur sportive adidas, e cila është favorizuar nga disa breza.

Dizajni klasik i adidas është gjithashtu një tipar i këtyre atleteve për fëmijë, duke dëshmuar se nuk del kurrë nga moda.

Në pjesën e sipërme sintetike janë shiritat velcro që thjeshtojnë heqjen dhe veshjen e tyre.

Tabani prej gome është krijuar për sipërfaqe të brendshme dhe të jashtme, duke parandaluar rrëshqitjen.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Rripa Velcro

• tabani prej gome

• Kodi i artikullit: FZ0090             

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
6-K
7K 24 14
5-K 22 12.8
9-K 27 16.1
8-K 26 15.3
5K 21 12.3
7-K 25 14.5
6K 23 13.2
4K 20 11.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë