TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Atlete për femra
Kodi i artikullit:
(FZ5510)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5 37 23.5
  • 9 40 26
  • 6 36 23
  • 7.5 38 24.5
  • 8.5 39 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK RUNNER 4.0. Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete kombinojnë materiale të nivelit të lartë. Detaje

Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK RUNNER 4.0.

Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete kombinojnë materiale të nivelit të lartë.

Ato kanë në pjesën e sipërm rrjetë ajri me zona mbështetëse kryesore, e cila lejon që këmbët tuaja të ajrosen.

Tabani i mesëm i përbërë nga shtresa EVA dhe inserti MemoryTech thithin presionin në kontakt me sipërfaqen, duke siguruar komoditet në çdo hap.

Specifikim:

• Atlete për vrapim të përditshëm

• Pjesa e sipërme: rrjetë për ajrosje

• Tabani i mesëm: shtresë EVA

• MemoryTech

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: FZ5510

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37 23.5
9 40 26
6 36 23
7" 38 24.5
8" 39 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK RUNNER 4.0.

Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete kombinojnë materiale të nivelit të lartë.

Ato kanë në pjesën e sipërm rrjetë ajri me zona mbështetëse kryesore, e cila lejon që këmbët tuaja të ajrosen.

Tabani i mesëm i përbërë nga shtresa EVA dhe inserti MemoryTech thithin presionin në kontakt me sipërfaqen, duke siguruar komoditet në çdo hap.

Specifikim:

• Atlete për vrapim të përditshëm

• Pjesa e sipërme: rrjetë për ajrosje

• Tabani i mesëm: shtresë EVA

• MemoryTech

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: FZ5510

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37 23.5
9 40 26
6 36 23
7" 38 24.5
8" 39 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ5511
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK R...
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S23823
Reebok ENERGYLUX 2.0 janë atlete për femra, të cilat do t'ju sjellin en...
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Ndihmë