TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Atlete LOPER TF JNR
UMBRO Atlete LOPER TF JNR
UMBRO Atlete LOPER TF JNR
UMBRO Atlete LOPER TF JNR
UMBRO Atlete LOPER TF JNR
UMBRO Atlete LOPER TF JNR
UMBRO Atlete LOPER TF JNR
UMBRO Atlete LOPER TF JNR
UMBRO Atlete LOPER TF JNR
UMBRO Atlete LOPER TF JNR
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(UMF203B129-1U)
UMBRO

UMBRO Atlete LOPER TF JNR

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 33 33
  • 34 34
  • 38 38
  • 36 36
  • 39 39
  • 35 35
  • 37 37
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
33 33
34 34
38 38
36 36
39 39
35 35
37 37

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
33 33
34 34
38 38
36 36
39 39
35 35
37 37

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë