TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Produkte LOPER TF JNR
UMBRO Produkte LOPER TF JNR
UMBRO Produkte LOPER TF JNR
UMBRO Produkte LOPER TF JNR
UMBRO Produkte LOPER TF JNR
UMBRO Produkte LOPER TF JNR
UMBRO Produkte LOPER TF JNR
UMBRO Produkte LOPER TF JNR
UMBRO Produkte LOPER TF JNR
UMBRO Produkte LOPER TF JNR
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(UMF203B129-1U)
UMBRO

UMBRO Produkte LOPER TF JNR

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 33 33
  • 34 34
  • 38 38
  • 36 36
  • 39 39
  • 35 35
  • 37 37
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
Shkruaj SNEAKERS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
KATEGORIJABIH SP_FOOTBALL
Shkruaj SNEAKERS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA203B602-02
2.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.900 LEK
Ndihmë