TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete JORDAN 1 MID BT
NIKE Atlete JORDAN 1 MID BT
NIKE Atlete JORDAN 1 MID BT
NIKE Atlete JORDAN 1 MID BT
NIKE Atlete JORDAN 1 MID BT
NIKE Atlete JORDAN 1 MID BT
NIKE Atlete JORDAN 1 MID BT
NIKE Atlete JORDAN 1 MID BT
NIKE Atlete JORDAN 1 MID BT
NIKE Atlete JORDAN 1 MID BT
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(640735-130)
NIKE

NIKE Atlete JORDAN 1 MID BT

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6C 22 12
  • 9C 26 15
  • 10C 27 16
  • 4C 19.5 10
  • 5C 21 11
  • 7C 23.5 13
  • 8C 25 14
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
Masa Masa EU Masa në cm
6C 22 12
9C 26 15
10C 27 16
4C 19.5 10
5C 21 11
7C 23.5 13
8C 25 14

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
Masa Masa EU Masa në cm
6C 22 12
9C 26 15
10C 27 16
4C 19.5 10
5C 21 11
7C 23.5 13
8C 25 14

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë