TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BT
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ7196-115)
NIKE

NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BT

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5C 21 11
 • 9C 26 15
 • 4C 19.5 10
 • 7C 23.5 13
 • 6C 22 12
 • 8C 25 14
 • 10C 27 16
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sky Jordan 1 janë atlete origjinale për fëmijë të frymëzuara nga atletet e para të MJ. Të frymëzuar nga modeli AJ1, këto atlete janë po aq pjesë e historisë dhe janë të parezistueshme për fëmijët. Ata kanë shtresë të butë , tërheqje të qëndrueshme dhe një rrip Velcro për veshjen dhe heqjen e lehtë. Materialet prej lëkure natyrale dhe sintetike kanë një pamje klasike. Ngjitësja me logon e Sky Jordan përpara siguron mbylljen . Shtresa e butë i përshtatet këmbëve të vogla ndërsa sholla siguron një kontroll të sigurt. Rripi tërheqës e bën të lehtë veshjen e atleteve. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme prej lëkure natyrale dhe sintetike Rrip Velcro Logoja e Sky Jordan .
Detaje

Nike Sky Jordan 1 janë atlete origjinale për fëmijë të frymëzuara nga atletet e para të MJ. Të frymëzuar nga modeli AJ1, këto atlete janë po aq pjesë e historisë dhe janë të parezistueshme për fëmijët. Ata kanë shtresë të butë , tërheqje të qëndrueshme dhe një rrip Velcro për veshjen dhe heqjen e lehtë. Materialet prej lëkure natyrale dhe sintetike kanë një pamje klasike. Ngjitësja me logon e Sky Jordan përpara siguron mbylljen . Shtresa e butë i përshtatet këmbëve të vogla ndërsa sholla siguron një kontroll të sigurt. Rripi tërheqës e bën të lehtë veshjen e atleteve.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure natyrale dhe sintetike
 • Rrip Velcro
 • Logoja e Sky Jordan
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS TODDLER
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
PROD_CATDESC JORDAN, THREE QUARTER HIGH
Masa Masa EU Masa në cm
5C 21 11
9C 26 15
4C 19.5 10
7C 23.5 13
6C 22 12
8C 25 14
10C 27 16

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sky Jordan 1 janë atlete origjinale për fëmijë të frymëzuara nga atletet e para të MJ. Të frymëzuar nga modeli AJ1, këto atlete janë po aq pjesë e historisë dhe janë të parezistueshme për fëmijët. Ata kanë shtresë të butë , tërheqje të qëndrueshme dhe një rrip Velcro për veshjen dhe heqjen e lehtë. Materialet prej lëkure natyrale dhe sintetike kanë një pamje klasike. Ngjitësja me logon e Sky Jordan përpara siguron mbylljen . Shtresa e butë i përshtatet këmbëve të vogla ndërsa sholla siguron një kontroll të sigurt. Rripi tërheqës e bën të lehtë veshjen e atleteve.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure natyrale dhe sintetike
 • Rrip Velcro
 • Logoja e Sky Jordan
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS TODDLER
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
PROD_CATDESC JORDAN, THREE QUARTER HIGH
Masa Masa EU Masa në cm
5C 21 11
9C 26 15
4C 19.5 10
7C 23.5 13
6C 22 12
8C 25 14
10C 27 16

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë