TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ7197-106)
NIKE

NIKE Atlete SKY JORDAN 1 BP

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11C 28 17
  • 1.5Y 33 20.5
  • 12.5C 30 18.5
  • 13C 31 19
  • 3Y 35 22
  • 2.5Y 34 21.5
  • 12C 29.5 18
  • 1Y 32 20
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS PRE SCHOOL
GPO_FRSTOFRDT AIR JORDAN 1
KATEGORIJABIH SP_BASKETBALL
PROD_BRNDMARKDESC AJ1
PROD_CATDESC JORDAN, THREE QUARTER HIGH
Masa Masa EU Masa në cm
11C 28 17
1"Y 33 20.5
12"C 30 18.5
13C 31 19
3Y 35 22
2"Y 34 21.5
12C 29.5 18
1Y 32 20

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS PRE SCHOOL
GPO_FRSTOFRDT AIR JORDAN 1
KATEGORIJABIH SP_BASKETBALL
PROD_BRNDMARKDESC AJ1
PROD_CATDESC JORDAN, THREE QUARTER HIGH
Masa Masa EU Masa në cm
11C 28 17
1"Y 33 20.5
12"C 30 18.5
13C 31 19
3Y 35 22
2"Y 34 21.5
12C 29.5 18
1Y 32 20

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë