TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete JORDAN 1 LOW ALT BP
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ6066-611)
NIKE

NIKE Atlete JORDAN 1 LOW ALT BP

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Çmimi me zbritje
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11.5C 28.5 17.5
 • 2.5Y 34 21.5
 • 10.5C 27.5 16.5
 • 12C 29.5 18
 • 13.5C 31.5 19.5
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 3Y 35 22
 • 1.5Y 33 20.5
 • 11C 28 17
 • 12.5C 30 18.5
 • 2Y 33.5 21
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_GBLCATCOREFOCS JORDAN BRAND
Masa Masa EU Masa në cm
11"C 28.5 17.5
2"Y 34 21.5
10"C 27.5 16.5
12C 29.5 18
13"C 31.5 19.5
13C 31 19
1Y 32 20
3Y 35 22
1"Y 33 20.5
11C 28 17
12"C 30 18.5
2Y 33.5 21

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_GBLCATCOREFOCS JORDAN BRAND
Masa Masa EU Masa në cm
11"C 28.5 17.5
2"Y 34 21.5
10"C 27.5 16.5
12C 29.5 18
13"C 31.5 19.5
13C 31 19
1Y 32 20
3Y 35 22
1"Y 33 20.5
11C 28 17
12"C 30 18.5
2Y 33.5 21

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë