TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
adidas Atlete BREAKNET I
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FZ0091)
adidas

adidas Atlete BREAKNET I

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5-K 22 12.8
 • 9-K 27 16.1
 • 8-K 26 15.3
 • 5K 21 12.3
 • 6K 23 13.2
 • 7-K 25 14.5
 • 7K 24 14
 • 4K 20 11.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas BREAKNET I janë atlete për fëmijë që do të zhvillojnë dashurinë e tyre për tenisin. Këto atlete ofrojnë një stil të pastër dhe të thjeshtë që është i përshtatshëm për çdo rast. Detaje

adidas BREAKNET I janë atlete për fëmijë që do të zhvillojnë dashurinë e tyre për tenisin.

Këto atlete ofrojnë një stil të pastër dhe të thjeshtë që është i përshtatshëm për çdo rast.

Këto atlete janë frymëzuar nga atletet e tenisit dhe nxjerrin një pamje që është gjithmonë në modë.

Detajet prej lëkure në pjesën e sipërme u japin atyre një stil të veçantë dhe në kombinim me sintetikën ofrojnë mbështetje të plotë për këmbën e tyre.

Tri linjat anash i bëjnë ato autentike dhe i bëjnë të ditur të gjithë se ata janë pjesë e ekipit të adidas.

Rripat Velcro i bëjnë këto atlete jashtëzakonisht të lehta për tu veshur dhe hequr.

SPECIFIKIM

 • tabani prej gome
 • Pjesa e sipërme sintetike dhe lëkure
 • Rrip Velcro
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: FZ0091
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
5-K 22 12.8
9-K 27 16.1
8-K 26 15.3
5K 21 12.3
6K 23 13.2
7-K 25 14.5
7K 24 14
4K 20 11.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas BREAKNET I janë atlete për fëmijë që do të zhvillojnë dashurinë e tyre për tenisin.

Këto atlete ofrojnë një stil të pastër dhe të thjeshtë që është i përshtatshëm për çdo rast.

Këto atlete janë frymëzuar nga atletet e tenisit dhe nxjerrin një pamje që është gjithmonë në modë.

Detajet prej lëkure në pjesën e sipërme u japin atyre një stil të veçantë dhe në kombinim me sintetikën ofrojnë mbështetje të plotë për këmbën e tyre.

Tri linjat anash i bëjnë ato autentike dhe i bëjnë të ditur të gjithë se ata janë pjesë e ekipit të adidas.

Rripat Velcro i bëjnë këto atlete jashtëzakonisht të lehta për tu veshur dhe hequr.

SPECIFIKIM

 • tabani prej gome
 • Pjesa e sipërme sintetike dhe lëkure
 • Rrip Velcro
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: FZ0091
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
5-K 22 12.8
9-K 27 16.1
8-K 26 15.3
5K 21 12.3
6K 23 13.2
7-K 25 14.5
7K 24 14
4K 20 11.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë