TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FZ0091)
adidas

adidas Atlete BREAKNET

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5-K 22 12.8
 • 9-K 27 16.1
 • 8-K 26 15.3
 • 5K 21 12.3
 • 6K 23 13.2
 • 7-K 25 14.5
 • 7K 24 14
 • 4K 20 11.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas BREAKNET I janë atlete për fëmijë që do të zhvillojnë dashurinë e tyre për tenisin. Këto atlete ofrojnë një stil të pastër dhe të thjeshtë që është i përshtatshëm për çdo rast. Detaje

adidas BREAKNET I janë atlete për fëmijë që do të zhvillojnë dashurinë e tyre për tenisin.

Këto atlete ofrojnë një stil të pastër dhe të thjeshtë që është i përshtatshëm për çdo rast.

Këto atlete janë frymëzuar nga atletet e tenisit dhe nxjerrin një pamje që është gjithmonë në modë.

Detajet prej lëkure në pjesën e sipërme u japin atyre një stil të veçantë dhe në kombinim me sintetikën ofrojnë mbështetje të plotë për këmbën e tyre.

Tri linjat anash i bëjnë ato autentike dhe i bëjnë të ditur të gjithë se ata janë pjesë e ekipit të adidas.

Rripat Velcro i bëjnë këto atlete jashtëzakonisht të lehta për tu veshur dhe hequr.

SPECIFIKIM

 • tabani prej gome
 • Pjesa e sipërme sintetike dhe lëkure
 • Rrip Velcro
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: FZ0091
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Masa Masa EU Masa në cm
5-K 22 12.8
9-K 27 16.1
8-K 26 15.3
5K 21 12.3
6K 23 13.2
7-K 25 14.5
7K 24 14
4K 20 11.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0090
adidas BREAKNET janë atlete për fëmijë, dizajni i të cilave ë...
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Ndihmë