TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Atlete për femra për vrapim
Kodi i artikullit:
(FZ5511)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0

Shijoni stërvitjen ose shëtitjet pranverore me modelet e reja në Sport Vision! Modelet më të fundit të atleteve dhe veshjeve nga ky koleksion janë të pashmangshme këtë sezon.

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 36 23
  • 7.5 38 24.5
  • 8.5 39 25.5
  • 6.5 37 23.5
  • 9 40 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK RUNNER 4.0. Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete kombinojnë materiale të nivelit të lartë. Detaje

Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK RUNNER 4.0.

Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete kombinojnë materiale të nivelit të lartë.

Ata kanë në pjesën e sipërme rrjetë ajri me zona mbështetëse kryesore, e cila lejon që këmbët tuaja të ajrosen.

Tabani i mesëm i përbërë nga shtresa EVA dhe inserti MemoryTech thithin presionin në kontakt me sipërfaqen, duke siguruar komoditet në çdo hap.

Specifikim:

• Atlete për vrapim të përditshëm

• Pjesa e sipërme: rrjetë për ajrosje

• Tabani i mesëm: shtresë EVA

• MemoryTech

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: FZ5511

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
6 36 23
7" 38 24.5
8" 39 25.5
6" 37 23.5
9 40 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK RUNNER 4.0.

Projektuar për t'ju ndihmuar të zotëroni rutinën tuaj të përditshme të vrapimit, këto atlete kombinojnë materiale të nivelit të lartë.

Ata kanë në pjesën e sipërme rrjetë ajri me zona mbështetëse kryesore, e cila lejon që këmbët tuaja të ajrosen.

Tabani i mesëm i përbërë nga shtresa EVA dhe inserti MemoryTech thithin presionin në kontakt me sipërfaqen, duke siguruar komoditet në çdo hap.

Specifikim:

• Atlete për vrapim të përditshëm

• Pjesa e sipërme: rrjetë për ajrosje

• Tabani i mesëm: shtresë EVA

• MemoryTech

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: FZ5511

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
Masa Masa EU Masa në cm
6 36 23
7" 38 24.5
8" 39 25.5
6" 37 23.5
9 40 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë