TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S23645)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK RUNNER 4.0

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11.5 45 29.5
  • 10 43 28
  • 9 42 27
  • 10.5 44 28.5
  • 8 40.5 26
  • 8.5 41 26.5
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat janë krijuar për të siguruar rehati maksimale dhe mbështetje të qëndrueshme gjatë stërvitjeve të forta, atletike. Detaje

REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat janë krijuar për të siguruar rehati maksimale dhe mbështetje të qëndrueshme gjatë stërvitjeve të forta, atletike.

Rrjeta e ajrit në pjesën e sipërme është e përforcuar në vendet ku këmba ka nevojë për mbështetje më të mirë.

Tabani prej gome i qëndrueshëm është rezistent ndaj konsumimit.

Këto atlete për meshkuj janë të rehatshme dhe do të përshpejtojnë rrugën tuaj drejt rezultateve të dëshiruara sportive.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj për vrapim

• Pjesa e sipërme, rrjetë, tekstil, sintetik

• MemoryTech

• Tabani i mesëm EVA

• Tabani prej gome

• Ngjyra: Gri / E verdhë / E zezë

• Kodi i artikullit: S23645

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
11" 45 29.5
10 43 28
9 42 27
10" 44 28.5
8 40.5 26
8" 41 26.5
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat janë krijuar për të siguruar rehati maksimale dhe mbështetje të qëndrueshme gjatë stërvitjeve të forta, atletike.

Rrjeta e ajrit në pjesën e sipërme është e përforcuar në vendet ku këmba ka nevojë për mbështetje më të mirë.

Tabani prej gome i qëndrueshëm është rezistent ndaj konsumimit.

Këto atlete për meshkuj janë të rehatshme dhe do të përshpejtojnë rrugën tuaj drejt rezultateve të dëshiruara sportive.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj për vrapim

• Pjesa e sipërme, rrjetë, tekstil, sintetik

• MemoryTech

• Tabani i mesëm EVA

• Tabani prej gome

• Ngjyra: Gri / E verdhë / E zezë

• Kodi i artikullit: S23645

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
11" 45 29.5
10 43 28
9 42 27
10" 44 28.5
8 40.5 26
8" 41 26.5
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë