TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Produkte REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 4.0
Reebok Produkte REEBOK RUNNER 4.0
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S23646)
Reebok

Reebok Produkte REEBOK RUNNER 4.0

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10.5 44 27.5
 • 9.5 42.5 26.7
 • 10 43 27.1
 • 8 40.5 25.4
 • 8.5 41 25.8
 • 9 42 26.2
 • 11.5 45 28.4
Ruani në listën e të preferuarave
REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete për meshkuj për vrapim të dizajnuara për të siguruar rehati maksimale dhe mbështetje të qëndrueshme gjatë stërvitjeve të forta, atletike. Rrjeta e ajrit në pjesën e sipërme është e përforcuar në vendet ku këmba ka nevojë për mbështetje më të mirë. Detaje

REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete për meshkuj për vrapim të dizajnuara për të siguruar rehati maksimale dhe mbështetje të qëndrueshme gjatë stërvitjeve të forta, atletike.

Rrjeta e ajrit në pjesën e sipërme është e përforcuar në vendet ku këmba ka nevojë për mbështetje më të mirë.

Tabani prej gome i qëndrueshëm është rezistent ndaj konsumimit.

Këto atlete për meshkuj të rehatshme për vrapim do të përshpejtojnë rrugën tuaj drejt rezultateve të dëshiruara sportive.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj për vrapim
 • Pjesa e siperme rrjetë ,tekstili, sintetik
 • MemoryTech
 • tabani i mesëm EVA
 • tabani prej gome
 • Ngjyra: e zezë - e kuqe
 • Kodi i artikullit: S23646
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH SP_RUNNING
Shkruaj SNEAKERS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

REEBOK RUNNER 4.0 janë atlete për meshkuj për vrapim të dizajnuara për të siguruar rehati maksimale dhe mbështetje të qëndrueshme gjatë stërvitjeve të forta, atletike.

Rrjeta e ajrit në pjesën e sipërme është e përforcuar në vendet ku këmba ka nevojë për mbështetje më të mirë.

Tabani prej gome i qëndrueshëm është rezistent ndaj konsumimit.

Këto atlete për meshkuj të rehatshme për vrapim do të përshpejtojnë rrugën tuaj drejt rezultateve të dëshiruara sportive.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj për vrapim
 • Pjesa e siperme rrjetë ,tekstili, sintetik
 • MemoryTech
 • tabani i mesëm EVA
 • tabani prej gome
 • Ngjyra: e zezë - e kuqe
 • Kodi i artikullit: S23646
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
KATEGORIJABIH SP_RUNNING
Shkruaj SNEAKERS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë